Soudal Silikon

Soudal silikon, silikon emülsiyonu ile takviye edilen ve üstün bir yapıştırma gücüne sahip mastik olarak tercih edilmektedir. İzolasyon işlemlerinin vazgeçilmezi olan soudal silikonun birçok özelliği bulunmaktadır. Öncelikle hava şartlarına dayanıklı olan bu ürünler son derece elastiktir. Yüzeyinde yağ bulunmadığı için her zaman başarılı sonuçlar veren soudal silikon uzun süre esnekliğini korumaktadır. Öte yandan kötü hava şartlarına dayanıklı olmanın yanı sıra tabanca ile pratik kullanım kolaylığı sağlar.

Soudal silikon özellikleri bunlarla sınırlı değildir. Dolgu yapılan yüzeyi etkilemeyen bu ürün boyanabilir. Öte yandan ahşap, beton ve tuğla gibi gözenekli yüzeylerinde tamamında tercih edilebilen soudal silikonun neme, rüzgara ve suya dayanıklı olduğu bilinir. Bu sayede pencerelerde, çerçevelerde, ahşap alanlarda ve PVC’lerde tercih edilmektedir. Son olarak kaygan ve parlak bir görünüme sahip olan soudal silikonun kuruduktan sonra su geçirmediği unutulmamalıdır.

Soudal Silikon Bayileri

Soudal silikon bayileri ile iletişime geçerek kısa sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bursa Mekanik Market, bu konuda gerekli desteği sizlere sunmaktadır. Antibakteriyel özellikli olan bu silikonların kararma ve sararma yapmadığı bilinirken kuruduktan sonra kesinlikle çatlama gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Ayrıca kürlenmesinin ardından kolayca boyanabilir. Pek çok alanda kullanılan soudal silikon alüminyum ve demir doğrama montajı başta olmak üzere prefabrik yapı elemanlarında tercih edilir. Çatlaklara karşı boya öncesi kullanılan bu silikonların alüminyum cepte ve çatı plakalarında da kullanıldığını söylemekte fayda var.

Soudal silikon bayileri sayesinde sahip olacağınız bu silikonların her zaman başarılı sonuçlar verdiğini söylemekte fayda var. Birçok yapı malzemesinin birleşiminde de kullanılan bu silikonların fiyatları da ekonomiktir.

Soudal Silikon Fiyatları

Soudal silikon fiyatları her firmada farklı olabilir. Ancak Soudal silikon bayileri sayesinde her zaman uygun fiyatlarla satın alacağınız bu ürünleri uzun vadede kullanabilirsiniz. Görüldüğü üzere ciddi bir kullanım alanına sahip olan soudal silikonun gözenekli yüzeylerde de tam koruma sağladığı bilinmektedir. Fiyatı ve özellikleri nedeniyle dolgu ve izolasyon mastiği arayanların ilk tercihi haline gelmiştir.

Soudal Silikon Bursa

Soudal silikon Bursa bölgesinde Bursa Mekanik Market üzerinden satışa çıkarılmıştır. Aynı zamanda Soudal silikon bayileri arasında yerini alan bu firma sayesinde tüm izolasyon malzemelerine anında ulaşabilirsiniz. Kötü hava şartlarına dayanıklı olan bu ürünün çok uzun süre esnekliğini koruduğu, boyanabildiği, elastik olduğu ve dolgu yapılan yüzeyi hiçbir şekilde etkilemediği kanıtlanmıştır. İşte bu yüzden gerek bireyler gerekse izolasyon firmaları Soudal silikon kullanmaya devam etmektedir.

Soudal Silikon