Soudal Köpük

Soudal köpük, ozon tabakasına zararsız olan ve kendiliğinden genleşme özelliğiyle dikkat çeken poliüretan bir köpüktür. Kullanım alanı her geçen gün artmakla beraber birçok yüzeyde harika bir yapışma özelliğine sahiptir. Tek bileşenli olan soudal köpük ayrıca CFC içermeyen yakıtlarla beraber kullanıma hazırdır. PP, PE ve teflon yüzeyler hariç olarak kullanılan bu köpük öncelikle çok iyi bir doldurma kapasitesine sahiptir. Yüksek ses ve ısı izolasyonu sağlarken ayrıca mükemmel montaj kapasitesi sunar. Son olarak kullanım sonrasında alanda herhangi bir küçülme ya da genişleme yaşanmamaktadır.

Soudal Montaj Köpüğü

Soudal montaj köpüğü her zaman başarılı sonuçlar verir. İlk olarak kapı ve pencerelerin montajında kullanılan bu ürünün tüm boşlukları doldurduğu bilinmelidir. Açıklıklardaki sızdırmazlığı sağladığı için çatı konstrüksiyonlarında daha çok kullanılmaktadır. Kapı ve pencerelerin sızdırmazlığını sağlarken soğutma sistemlerinde de tercih edilir. Bu tür sistemlerde ısı yalıtımının iyileştirilmesi amacıyla kullanılır. Son olarak soudal montaj köpüğü sayesinde ses geçirmez bir ekran oluşturulur ve görünen tüm boşluklar anında doldurulabilir. Elbette ürünün kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da bulunmaktadır.

Soudal Köpük Toptan

Soudal köpük toptan satın almadan önce kaliteli ve alanında uzman ekipleriyle hizmet veren firmalardan faydalanmanız gerekir. Toptan soudal köpük aslında tekli köpük uygulamalarına göre çok daha ekonomiktir. Zaten pek çok alanda kullanılan bu köpüğün gerçekten çok iyi doldurma kapasitesine sahip olduğu unutulmamalıdır. Uygulama sonrası genişletme ya da daraltma gibi sorunlar yaşamayan kullanıcılar yüksek ses ve ısı izolasyonu da sağlamış olacaktır. Son zamanların dikkat çeken ürünlerinden olan soudal köpük sayesinde her zaman başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Soudal Poliüretan Köpük

Soudal Poliüretan köpük, tüm boşluk doldurma uygulamalarında tercih edilmektedir. Ayrıca ısı ve ses izolasyonlarında, yangına karşı izolasyonda, pencere ve kapı montajında kullanılabilir. Poliüretan köpük kullanıldıktan sonra havadaki nemle anında reaksiyona giren bu ürün yine hızlıca genleşir. Bu durum sonucunda kuvvetli bir yapıştırma özelliği devreye girer. Bu ürünlerin en etkili kullanım alanları aslında pencere ve kapı montajıdır. Ek olarak sızdırmazlık için teraslarda, soğuk hava depolarında, endüstriyel çatı yalıtımında ve dış cephe yalıtımındaki boşluklarda harika çözümler sunar.

Bursa Soudal

Bursa Soudal köpük satın almak isteyenler vakit kaybetmeden Bursa Mekanik Market üzerinden iletişim kurabilir. Ses yalıtımı başta olmak üzere su yalıtımı, mastik ve silikon gibi alanlarda aradığınız tüm ürünleri buradan temin edebilirsiniz. Özellikle de soudal poliüretan köpük için Bursa soudal bayisi ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Soudal Köpük