Bostik Silikon

Tüm dünyada yenileme projeleri başta olmak üzere yeni bina inşaatında artık bostik silikonlar tercih edilmektedir. Yapıştırıcı ve akıllı yalıtım sistemlerinde önemli bir yere sahip olan bostik silikonlar ayrıca su yalıtımı, fayans, zemin, dekorasyon, montaj, sızdırmazlık ve daha pek çok yalıtım sürecinde kullanılmaktadır. Öte yandan bostik, endüstri pazarında lider bir yapıştırıcı uzmanıdır.

Yenilikçi yapıştırma ve yalıtım çözümleri geliştiren bu markanın ev ve iş yerleri başta olmak üzere her ortamda rahatlıkla kullanıldığı unutulmamalıdır. Toplamda 45 ülkede mevcut olan Bostik, üretim ile beraber satış, dağıtım ve yönetim merkezleriyle beraber çalışmalarına devam etmektedir.

Bostik Türkiye

Bostik Türkiye için Bursa Mekanik Market üzerinden gerekli aksiyonlar alınabilir. Bu markanın en kapsamlı ürünlerine rahatlıkla ulaşırken yalıtım konusunda ihtiyaç duyduğunuz diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Zaten Bostik bayileri konusunda araştırma yapan pek çok kişi bu alanda lider ve başarılı bir şekilde çalışma gerçekleştiren firmalara ulaşmaktadır.

Bostik bayileri sayesinde pek çok avantajla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle iç ve dış kullanım için muhteşem bir sızdırmazlık özelliğiyle dikkat çeken bu yapıştırıcılar kalıcı elastikiyet saplar. Uygulama alanında hacim kaybına neden olmadığı gibi kötü hava koşullarına dayanıklıdır.

Silikon içermediği için kokmayan ve metallere karşı korozif olmayan bostik, mekanik ve akustik titreşimleri önlemektedir. Bu avantajları sayesinde günümüzde artık pek çok alanda kullanılmaktadır. Yüksek mukavemetli olan bu yapıştırıcılar nemli yüzeylerde bile tam çözüm sağlar.

Bostik Bayileri

Bostik bayileri günümüzde sınırlıdır. Bursa Mekanik Market bu bayiler arasında yerini alırken bu ürünün pek çok alanda kullanılması sağlanmıştır. Öte yandan sadece bayilikler aracılığıyla elde edilebilen bostik yapıştırıcı yüksek mekanik dayanımlı olmanın yanı sıra genel amaçlı tercih edilebilir. Yüksek kalitede üretilen bostik zararlı UV ışınlarına dayanıklı odluğu için nem ve küf oluşumunu önler.

Bostik Silikon 888

Bostik silikon 888 her zaman kullanıma hazır ve tek bileşenli bir sızdırmazlık malzemesi olarak bilinir. Hava şartlarına her zaman dayanıklı olan bu silikonun elastikiyetini daima koruduğu bilinmektedir. Genel amaçlı bir silikon olan Bostik silikon 888 özellikle de sanayi ve inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Yapı malzemelerinin sorunsuz olarak yapıştırılması için kullanılır.

Bursa Bostik

Bursa bostik bayisi üzerinden elde edeceğiniz bu ürünün uzun vadede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her zaman dayanıklı olan bostik, yüksek kalitede profesyonel çözümler sunmaktadır. Bakır, seramik, sert plastikler, PVC, alçı paneller, cam, beton, taş, alaşımlar, metaller, çinko ve çimento levhaları yapıştırmak için Bursa bostik bayileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bostik Silikon